(888) 570-7338

Monday - Friday: 8am - 8pm

Mon-Fri: 8am - 8pm

Генератори GTM

Генератори GTM

GTM – це бренд, що спеціалізується на виробництві інструментів для ремонтних послуг, будівництва, деревообробного ринку тощо. Його каталог продукції додатково складається з генераторів GTM, призначених як для спеціалістів, так і для домашнього використання. Основною перевагою продукції, що продається, є оптимальне співвідношення ціна-якість, а також повна адаптація до проблем нашої країни.

Генератор GTM: типи модифікацій

Класифікація генераторів включає багато основних елементів. Основним з них є джерело живлення – ви можете отримати пристрій у газовому та інверторному варіантах. У першому випадку електрогенератор забезпечує процедуру лише в одному режимі, генеруючи постійну кількість перетворень. Інверторні варіанти мають здатність трансформувати це число, підлаштовуючись під певні знаки потужності. Цей формат чудово підходить для вирішення проблем, коли в мережі часто спостерігається зниження напруги.

Генератори GTM оснащуються переважно 4-тактними двигунами, що передбачає наступні характеристики:

Прочитати про https://gtm.co.ua/generatory/ На сайті

  • напруга – одно- або трифазна;
  • тип запуску – автоматичний, ручний або електричний;
  • наявність або відсутність опцій для автоматизації монтажу;
  • витрата палива – від 102 г/кВт год;
  • формат налаштування – мобільний або мобільний.

Крім того, при виборі електричного генератора GTM замовник може взяти до уваги тип і матеріал обмотки генератора, тип кондиціонера, наявність захисного кожуха та багато іншого.

Які переваги генераторів GTM?

Обрати інструмент для дому, магазину, будівельного сайту чи для інших потреб Ви можете швидко в інтернет-магазині Сторгом. Постачальник гарантує найкращу високу якість, оскільки в процесі виробництва використовуються інноваційні розробки, а всі моделі перевіряються в реальних умовах експлуатації перед запуском. Інструменти ідеально підходять для використання в Україні, забезпечуючи можливість гарантійного та післягарантійного обслуговування. Відомість складів компанії в нашій країні дозволяє при необхідності оперативно придбати додаткові комплектуючі та запчастини в Києві та інших містах.

Accessibility Close Menu
× Accessibility Menu CTRL+U